Producenci
Mikser barowy Clatronic BM 3472 (65W; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcje miksera | Miksowanie |
| Kolor produktu | Chromowy |
| Model | Mikser stojący |
| Ilość prędkości | 2 |
| Odłączana podstawa | Nie |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Pojemność miski | 0,65 l |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 65 W |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona misa | Tak |
| Materiał | |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
Gwarancja 36 miesięcy