Producenci
Mikser ręczny Adler AD 4206 (300W; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Model | Mikser stojący |
| Funkcje miksera | Miksowanie |
| Przycisk turbo | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Ilość prędkości | 5 |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Moc | |
| Moc | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 250 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,4 kg |
| Szerokość opakowania | 315 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Dołączona misa | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Materiał | |
| Materiał wykonania miski | Plastik |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące