Producenci
Mikser ręczny BOSCH MFQ 37400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obroty planetarne | Nie |
| Uchwyt antypoślizgowy | Tak |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Funkcje miksera | Miksowanie |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Przycisk wysuwania | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Przycisk zwalniający mieszadła | Tak |
| Kolor produktu | Biały Szary |
| Przycisk turbo | Tak Tak |
| Model | Mikser ręczny |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Ilość prędkości | 5 |
| Moc | |
| Moc | 750 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 74 mm |
| Szerokość produktu | 208 mm |
| Wysokość produktu | 154 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,3 kg |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Głębokość opakowania | 230 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona misa | Nie |
| Ubijacz | Tak |
| Liczba haków do ciasta | 2 |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące