Producenci
Mikser ręczny BOSCH MFQ36400 (450W; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość prędkości | 5 |
| Kolor produktu | Biały Szary |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Przycisk turbo | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Model | Mikser ręczny |
| Odłączana podstawa | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 154 mm |
| Waga produktu | 1,12 kg |
| Szerokość produktu | 208 mm |
| Głębokość produktu | 74 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,26 kg |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona misa | Nie |
| Ubijacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące