Producenci
Mikser ręczny BOSCH MFQ36460 (450W; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ilość prędkości | 5 |
| Funkcje miksera | Miksowanie Blendowanie |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 74 mm |
| Głębokość produktu | 208 mm |
| Waga produktu | 1,86 kg |
| Szerokość produktu | 154 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,32 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał wykonania miski | Plastik |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące