Producenci
Mikser ręczny BOSCH MFQ4020 (450W; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Mikser ręczny |
| Odłączana podstawa | Nie |
| Ilość prędkości | 5 |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Kolor produktu | Antracytowy Biały |
| Przycisk turbo | Tak |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Funkcje miksera | Miksowanie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Moc | |
| Moc | 450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 142 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące