Producenci
Mikser ręczny Esperanza Muffin EKM007G (150W; kolor zielony)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Zielony |
| Ilość prędkości | 7 |
| Model | Mikser ręczny |
| Przycisk wysuwania | Tak |
| Funkcje miksera | Miksowanie |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Moc | |
| Moc | 150 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ubijacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące