Producenci
Mikser ręczny MPM MMR-22Z/C z dwiema misami czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Mikser ręczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość prędkości | 5 |
| Przycisk turbo | Tak |
| Funkcje miksera | Ubijanie, ugniatanie, miksowanie |
| Pojemność miski | 3 l |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc maksymalna | 750 W |
| Moc | 500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Dołączona misa | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące