Producenci
Mikser ręczny MPM MMR-25 biały 400W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przycisk turbo | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Mikser ręczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcje miksera | Ubijanie, ugniatanie, miksowanie |
| Ilość prędkości | 5 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 250 W |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące