Producenci
Mikser ręczny Philips HR3740/00 (450W; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Szary |
| Ilość prędkości | 5 |
| Model | Mikser ręczny |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Moc | 450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące