Producenci
Mikser ręczny TEFAL Powermix HT6525
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przycisk wysuwania | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Model | Mikser ręczny |
| Funkcje miksera | Miksowanie |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Blender | Tak |
| Cicha praca | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Ilość prędkości | 5 |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Przycisk turbo | Tak |
| Moc | |
| Moc | 500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Wysokość produktu | 30,5 mm |
| Szerokość produktu | 7,6 mm |
| Waga produktu | 1,44 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 214 mm |
| Szerokość opakowania | 144 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,96 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Metal |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące