Producenci
Mikser ręczny TEFAL PrepMix HT450B38
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość prędkości | 5 |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk wysuwania | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Model | Mikser ręczny |
| Funkcje miksera | Miksowanie |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Moc | |
| Moc | 450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 184 mm |
| Waga produktu | 1,13 kg |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Wysokość produktu | 131 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,52 kg |
| Wysokość opakowania | 217 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona misa | Nie |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Łopatka | Nie |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Miarka | Nie |
| Rozdrabniacz | Nie |
| Mini siekacz | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 120 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 30 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Waga brutto palety | 172 kg |
| Wysokość brutto palety | 110,2 cm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Metal |
Gwarancja 24 miesiące