Producenci
Mikser ręczny Tefal Powermix Silence HT650E 600 W Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przycisk turbo | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Cicha praca | Tak |
| Model | Mikser ręczny |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Ilość prędkości | 5 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Funkcje miksera | Miksowanie |
| Przycisk wysuwania | Tak |
| Moc | |
| Moc | 600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Szerokość produktu | 7,6 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Wysokość produktu | 30,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 124 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,64 kg |
| Wysokość opakowania | 222 mm |
| Głębokość opakowania | 229 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 187,2 kg |
| Produktów na palecie | 108 szt. |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość brutto palety | 106,6 cm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Warstwy na paletę | 2 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 54 szt. |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Metal |
Gwarancja 24 miesiące