Producenci
Mikser stojący Braun JB1051BK Household PowerBlend 1 ze szklaną nasadką blendera 1,5 l z kubkiem na wynos, gadżety kuchenne do kruszenia, przecierania i mieszania, funkcja kruszenia lodu, 2 prędkości
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Długość przewodu | 0,9 m |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Miarka | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Blender stołowy |
| Zamykanie | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowalny nóż | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Łatwy do rozmontowania | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Liczba skrzydełek ostrza | 4 |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,91 kg |
| Wysokość produktu | 373 mm |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Wydajność | |
| Naczynie do koktajli | Tak |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Pojemność miski | 1,25 l |
| Funkcja pulse | Tak |
| Dzbanek | Tak |
| Regulacja prędkości | Drabina schodkowa |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Ilość prędkości | 2 |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Nasadki do przycinania | 1 szt. |
| Liczba łopatek | 1 |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Materiał | |
| Materiał dzbanka | Szkło |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące