Producenci
Mikser z 2 misami obrotowymi MPM MMR-22Z
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulacja prędkości | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność miski | 3 l |
| Ilość prędkości | 5 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 750 W |
| Zawartość opakowania | |
| Mieszadło w zestawie | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące