Producenci
Mikser z kompletem tarcz Swan FEARNE SP32020HON (1100W; kolor kremowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Kremowy |
| Funkcje miksera | Siekanie Mieszanie |
| Ilość prędkości | 3 |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Model | Mikser wielofunkcyjny |
| Tryby pracy | Pulsacyjny/automatyczny |
| Pojemność | 3000 ml |
| Moc | |
| Moc | 1100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zdejmowalne ostrze | Tak |
| Tarcze, ostrze do siekania | 3 |
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
| Liczba szpatułek w zestawie | 1 |
| Popychacz | Tak |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał wykonania miski | Plastik |