Producenci
Mikser z misą Bosch CleverMixx MFQ2600G (375W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Mikser stojący |
| Ilość prędkości | 4 |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność misy na ciasto | 1 kg |
| Części wodoodporne | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Funkcje miksera | Ubijanie, ugniatanie, miksowanie |
| Soft touch | Nie |
| Funkcja pulse | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 375 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 153 mm |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,3 kg |
| Wysokość opakowania | 395 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Ilość | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Stojak | Tak |
| Misa | Tak |
| Mieszadła | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania. Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką. Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące