Producenci
Mikser z misą MAESTRO MR-552NEW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje miksera | Miksowanie |
| Pojemność misy na ciasto | 3 l |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Model | Mikser stojący |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Ilość prędkości | 7 |
| Moc | |
| Moc | 300 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące