Producenci
Mikser z misa obotową MPM MMR-20Z biały, 750W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcje miksera | Zagniatanie Ubijanie |
| Przycisk turbo | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość prędkości | 5 |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Model | Mikser stojący |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Moc | 750 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc znamionowa | 500 W |
| Zawartość opakowania | |
| Ubijacz | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące