Producenci
Milesight TS101 Wewnątrz/Na wolnym powietrzu Czujnik temperatury Wolnostojący Bezprzewodowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zakres pomiaru temperatury | -30 - 70 °C |
| Przeznaczenie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna Odporny na korozję |
| Częstotliwość transmisji RF | 915 MHz |
| Dokładność | 0,5 °C |
| Typ przetwornika obrazu | Czujnik temperatury |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Materiały | Stal nierdzewna Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Poliwęglan (PC) |
| Model | Wolnostojący |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Standardowe interfejsy | NFC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Bateria | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Żywotność baterii (max) | 10 lat |
| Typ obsługiwanych baterii | ER18505 |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Rodzaj baterii | Lithium Thionyl Chloride (LiSoCl2) |
Gwarancja 24 miesiące