Producenci
Milesight UF51 5G CPE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Typ montażu | Montaż naścienny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Materiał obudowy | Metal Poliwęglan (PC) |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Diody LED | Status Sieć |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 9 - 48 V |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 218 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Ochrona | |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 TKIP WPA WEP AES |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Ilość anten | 8 |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Pamięć RAM | 0,512 GB |
| Protokoły zarządzające | CLI, SMS, On-demand dial up, SNMP v1/v2/v3, DeviceHub |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Taktowanie procesora | 716,8 GHz |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 1733 Mbit/s |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs SCSI | RS-232/485 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Sieć komórkowa | |
| Sieć danych | LTE 5G 4G |
| Ilość kart SIM | 1 |
| Typ karty SIM | MiniSIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Funkcje sieci Ethernet LAN | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11a IEEE 802.11g |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Interfejs szeregowy | |
| Szybkość transmisji | 230400 Kbit/s |
Gwarancja 24 miesiące