Producenci
Mimosa Networks N5-X16 antena Antena tubowa 16 dBi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Polaryzacja | Podwójna polaryzacja |
| Maksymalna prędkość wiatru | 200 km/h |
| Stosunek przodu do tyłu | 50 dB |
| Typ anteny | Antena tubowa |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 116 mm |
| Średnica | 16 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 100% |
| Wydajność | |
| Pasmo częstotliwości | 4.9 - 6.4 GHz |
| Pionowa szerokość wiązki | 45° |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 16 dBi |
| Pozioma szerokość wiązki | 45° |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące