Producenci
Mini PC Blackview MP100 Ryzen 5 7430U 16GB SSD512 W11Pro Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 7 |
| Model procesora | 7430U |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa | Mini PC |
| Standard VESA | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 492 g |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 127 mm |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Wyświetlacz | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Ilość portów USB typu A | 3 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące