Producenci
Mini PC Blackview MP100 Ryzen 7-5700U 32GB SSD 1TB Win 11 Home Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba wątków | 16 |
| Producent procesora | AMD |
| Model procesora | 5700U |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | 5th Generation AMD Ryzen™ 7 |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Cache procesora | 8 MB |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Mini PC |
| Podświetlenie | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Waga produktu | 492 g |
| Głębokość produktu | 127 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście DC | 12 - 24 V |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
Gwarancja 24 miesiące