Producenci
Mini PC Blackview MP20 N150/16GB/SSD 512GB/Win 11 Pro czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 6 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Twin Lake N150 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Obsługa wyświetlaczy UltraHD 4K | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 2 TB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Standard VESA | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 265 g |
| Wysokość produktu | 35,2 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Wydajność | |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Cicha praca | Tak |
| Typ produktu | Mini PC |
| Poziom hałasu (max) | 38 dB |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Unikać narażania na ekstremalne temperatury i wilgotność. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące