Producenci
Mini PC Blackview MP20 N150/8GB/SSD 256B/Win 11 Pro czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba wątków | 4 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Twin Lake N150 |
| Model procesora | N150 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Mini PC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 35,2 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 265 g |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 3.0 | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać narażania na ekstremalne temperatury i wilgotność. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące