Producenci
Mini PC Blackview MP20 AMD Ryzen 3 3300U/16GB/SSD 512GB/Win 11 Pro czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba wątków | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 3 3300U |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Vega 6 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Mini PC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 265 g |
| Wysokość produktu | 35,2 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać narażania na ekstremalne temperatury i wilgotność. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące