Producenci
Mini PC Blackview MP60 N95/16GB/512GB SSD/Windows 11 Pro czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 4 MB |
| Typ procesora | Intel® Celeron® |
| Model procesora | N5095 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Mini PC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Waga produktu | 390 g |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Szerokość produktu | 128 mm |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Wyświetlacz | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
Gwarancja 24 miesiące