Producenci
Mini PC Blackview MP80 N95/16GB/SSD 512GB/Win 11 Pro black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Alder Lake N95 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 4 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Głębokość produktu | 87,8 mm |
| Szerokość produktu | 87,8 mm |
| Waga produktu | 214 g |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dual-band | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB | 3 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście mikrofonowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać narażania na ekstremalne temperatury i wilgotność. Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
Gwarancja 24 miesiące