Producenci
Mini Wieża Hi-Fi CAMRY CR 1173
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Domowy mikrosystem audio |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa kasety | Nie |
| Odtwarzacz płyt | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Moc maksymalna | 28 W |
| Napięcie | 230 V |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Ergonomia | |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Regulacja poziomu tonów wysokich | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kompatybilność dokowania produktów Apple | Nieobsługiwany |
| Radio | |
| Ilość stacji | 30 |
| Zakresy tunera | AM FM |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy podłączaniu do sieci elektrycznej. Urządzenie należy trzymać z dala od wody i wilgoci. Nie otwieraj obudowy urządzenia; wewnątrz znajdują się części pod napięciem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące