Producenci
Mini lodówka ADLER AD 8084
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Temperatura chłodzenia | 18-22℃ poniżej temperatury otoczenia |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba półek w lodówce | 2 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 1 |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Typ kontroli | Mechaniczne |
| Dwustronne drzwi | Nie |
| System chłodzenia | Ogniwo Peltiera |
| Chłodzenie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 2 m |
| Szerokość produktu | 183 mm |
| Głębokość produktu | 241 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność lodówki brutto | 4 l |
| Zasilanie | 100-240V AC 50/60Hz |
| Napięcie | 12 V |
| Ergonomia | |
| Półka | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Nie |
| Koszyk do przechowywania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące