Producenci
Mini lodówka z lusterkiem do makijażu LED ELLE 4L fioletowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Moc | 42 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 238 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Wysokość produktu | 247 mm |
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność | 4 l |
| Temperatura chłodzenia | 18℃ poniżej temperatury otoczenia |
| Pozostałe funkcje | |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Lustro | Tak |
| Funkcja grzania | Tak |
| Kieszeń | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące