Producenci
Mini piekarnik do pizzy G3Ferrari G10186
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Okno | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz pieca | Tak |
| Materiał płyty grzewczej | Kamień |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1700 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 13 kg |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Szerokość produktu | 460 mm |
| Wydajność | |
| Górna moc grzewcza | 850 W |
| Liczba piekarników | 1 |
| Liczba elementów grzejących | 2 |
| Czas wypieku | 2 min |
| Programy wypieku pizzy | DIY, neapolitańska, cienka, patelnia, ciasto, mrożona, stek, pizza party |
| Regulowany termostat | Tak |
| Ilość pizz | 1 pizza(e) |
| Dolna moc grzewcza | 850 W |
| Temperatura (maks) | 420 °C |
| Maksymalna średnica pizzy | 32 cm |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Nóż do pizzy | Tak |
| Tacki do pizzy | 2 |
| Taca emaliowana | Tak |
| Książka z przepisami | Tak |
| Dołączony ruszt | Tak |
| Dołączony kamień do pieczenia | Tak |
| Taca aluminiowa | Tak |
| Ergonomia | |
| Diody LED | Tak |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Minutnik | 60 min |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie należy zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy, unikać dotykania gorących powierzchni. Przechowywać urządzenie poza zasięgiem dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące