Producenci
Mini piekarnik frytkownica beztłuszczowa G3Ferrari G10221 32L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja smażenia | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Grillowanie | Tak |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Liczba programów | 5 |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Minutnik | 60 min |
| Pojemność | 32 l |
| Konstrukcja | |
| Okienko | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Liczba koszy do smażenia | 1 |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Liczba elementów grzejących | 6 |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 2000 W |
| Zawartość opakowania | |
| Tacka do pieczenia | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie należy zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy, unikać dotykania gorących powierzchni. Przechowywać urządzenie poza zasięgiem dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące