Producenci
Mini wieża LG LG XBOOM CK43N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | System mini domowego audio |
| Zmieniarka CD | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa kasety | Nie |
| Odtwarzacz płyt | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 50 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,56 kg |
| Wysokość głośnika przedniego | 30,6 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 252 mm |
| Wysokość opakowania | 370 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Szerokość głośnika przedniego | 20 cm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość głośnika przedniego | 21,6 cm |
| Wysokość produktu | 164 mm |
| Szerokość opakowania | 821 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | WMA MP3 |
| Hi-fi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość | 1 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 300 W |
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Typ głośnika | Pełny zasięg |
| Ergonomia | |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Dokowanie Apple | Nie |
| Ilość portów USB | 2 |
| Port USB | Tak |
| Radio | |
| Zakresy tunera | FM |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące