Producenci
Mini wieża Panasonic SC-AKX320E-K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | System mini domowego audio |
| Odtwarzacz płyt | Tak |
| Obudowa kasety | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Pobór mocy | 60 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga przedniego głośnika | 3,3 kg |
| Waga głównego zestawu | 2,5 kg |
| Wysokość głośnika przedniego | 33,3 cm |
| Wymiary głównego zestawu (SxGxW) | 400 x 250 x 142 mm |
| Szerokość głośnika przedniego | 19,9 cm |
| Głębokość głośnika przedniego | 21 cm |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa typów dysków | CD-R CD-RW |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Multimedia | |
| Moc szczytowa (PMPO) | 4950 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 450 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 16 cm |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 6 cm |
| Bass reflex | Tak |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Ergonomia | |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Dokowanie Apple | Nie |
| Wejście AUX | Tak |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Radio | |
| Ilość stacji | 30 |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
| Zakresy tunera | FM |
| Zaprogramowane stacje | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia; wewnątrz znajdują się części pod napięciem. Urządzenie należy trzymać z dala od wody i wilgoci. Zachowaj ostrożność przy podłączaniu do sieci elektrycznej. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące