Producenci
Mio 955W Dual 4K Ultra HD Wi-Fi USB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Wbudowana bateria | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wydajność | |
| Sensor G-shock | Tak |
| GPS | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Liczba kamer | 2 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kąt widzenia głównej kamery | 140° |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Uchwyt/podstawka | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 1,8" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowane nośniki pamięci masowej | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Typ interfejsu | USB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi. Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia samodzielnie. Nie wystawiaj urządzenia na bezpośrednie działanie wilgoci. |
Gwarancja 24 miesiące