Producenci
Mio MiVue C595W Full HD Wi-Fi Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 54,6 mm |
| Głębokość produktu | 41,7 mm |
| Waga produktu | 68 g |
| Wysokość produktu | 61 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Wydajność | |
| HD-Ready | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Formaty kompresji | MP4 H.264 |
| Sensor głównej kamery | CMOS |
| Nagrywanie | Tak |
| Rozdzielczość głównego aparatu/kamery | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia głównej kamery | 140° |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Maksymalna przesłona | 1,8 |
| Sensor G-shock | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Typ HD | Full HD |
| Ekspozycja automatyczna | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| GPS | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2" |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowane nośniki pamięci masowej | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia samodzielnie. Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi. Nie wystawiaj urządzenia na bezpośrednie działanie wilgoci. |
| Obraz statyczny | |
| Tryb foto | Tak |
Gwarancja 24 miesiące