Producenci
Mio MiVue J756DS Full HD Wi-Fi DC Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 116 g |
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Głębokość kamery | 2,2 cm |
| Głębokość produktu | 31,5 mm |
| Wysokość kamery | 5,99 cm |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Szerokość kamery | 3,56 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Sensor G-shock | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| HD-Ready | Tak |
| Nagrywanie | Tak |
| Sensor głównej kamery | CMOS |
| Formaty kompresji | H.264 |
| GPS | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pomoc parkowania | Tak |
| Rozdzielczość głównego aparatu/kamery | 1920 x 1080 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Liczba kamer | 2 |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Audio | |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowane nośniki pamięci masowej | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Obraz statyczny | |
| Tryb foto | Tak |
Gwarancja 24 miesiące