Producenci
Mio MiVue R850T Quad HD Wi-Fi USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Wykrywanie kolizji i zapis wypadku | Tak |
| Cechy | |
| Wykrywanie kamer szybkoobrotowych | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 74 mm |
| Głębokość produktu | 23,5 mm |
| Szerokość produktu | 293 mm |
| Waga produktu | 398 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Rozdzielczość głównego aparatu/kamery | 2560 x 1440 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Kąt widzenia głównej kamery | 130° |
| Sensor G-shock | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Sensor głównej kamery | CMOS |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p 1080p |
| Typ HD | Quad HD |
| GPS | Tak |
| Wykrywanie kolizji | Tak |
| Formaty kompresji | H.264 MP4 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Uchwyt/podstawka | Tak |
| Gniazdo zapalniczki w zestawie | Tak |
| Taśma samoprzylepna | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | IPS |
| Przekątna ekranu | 30,2 cm (11.9") |
| Audio | |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Typ interfejsu | USB |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Obraz statyczny | |
| Tryb foto | Tak |
| Funkcja aparatu fotograficznego | Tak |
Gwarancja 24 miesiące