Producenci
Mio REAR VIEW CAMERA E60 Kamera cofania
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Mio |
| Długość kabla | 8 m |
| Typ produktu | Kamera cofania |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Plaster |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 37,5 g |
| Głębokość produktu | 28,7 mm |
| Wysokość produktu | 34,5 mm |
| Szerokość produktu | 68,4 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące