Producenci
Misa do mieszania 24 cm GEFU MESCO G-28140
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowana miarka | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Materiał uchwytu | Silikon |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna Tworzywo sztuczne Silikon |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 570 g |
| Pojemność | 4 l |
| Szerokość produktu | 256 mm |
| Długość produktu | 331 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy