Producenci
Młot kujący DeWalt D25810K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Redukcja wibracji | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Rodzaj zacisku | SDS Max |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 1050 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 462 mm |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Szerokość produktu | 108 mm |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 94 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 105 dB |
| Energia uderzenia | 7,1 J |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy