Producenci
Młot udarowo-obrotowy Yato YT-82037 850 W 2800 RPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Bieg wsteczny | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Czarny |
| Wiercenie | Tak |
| Klasa ochrony | II |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 850 W |
| Długość przewodu | 3 m |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Wydajność | |
| Poziom mocy dźwięku | 100 dB |
| Współczynnik udaru (maks.) | 44800 ud./min |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 1,3 cm |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Prędkość znamionowa | 2800 RPM |
| Prędkość znamionowa (min) | 0 RPM |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 89 dB |
| Częstotliwość udaru (min.) | 0 ud./min |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 2,5 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
Gwarancja 24 miesiące