Producenci
Młot udarowo-obrotowy elek 1510W SDS-MAX 19J MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj zacisku | SDS Max |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc pobierana | 1510 W |
| Długość przewodu | 5 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,1 kg |
| Głębokość produktu | 599 mm |
| Waga produktu | 11,9 kg |
| Wysokość produktu | 287 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość znamionowa | 260 RPM |
| Wskaźnik nacisku | 2250 bpm |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 4,5 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 98 dB |
| Energia uderzenia | 19 J |
| Poziom wibracji (wiercenie udarowe) | 9 m/s² |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy wyłącznie utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. Nie używaj urządzenia bez odpowiedniego sprzętu ochronnego (np. okulary ochronne, nauszniki). Przechowuj urządzenie z dala od zasięgu dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące