Producenci
Młot udarowo-obrotowy elek1510W SDS-MAX 20J MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dłutowanie | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Rodzaj zacisku | SDS Max |
| Wiercenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Moc | |
| Długość przewodu | 5 m |
| Moc pobierana | 1510 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10,9 kg |
| Szerokość produktu | 599 mm |
| Wydajność | |
| Poziom wibracji (wiercenie udarowe) | 17 m/s2 |
| Energia uderzenia | 20 J |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 99 dB |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 5,2 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 310 RPM |
| Częstotliwość udaru (min.) | 110 ud./min |
| Współczynnik udaru (maks.) | 2250 ud./min |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Głębokościomierz dołączony | Tak |
| Dodatkowa rękojeść | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące