Producenci
Młot udarowy 1510W 26J MAKITA HM1203C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Moc | |
| Moc pobierana | 1510 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 576 mm |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Waga produktu | 9,7 kg |
| Wydajność | |
| Poziom wibracji (dłutowanie) | 15,5 m/s2 |
| Energia uderzenia | 19,1 J |
| Pozostałe funkcje | |
| Wskaźnik nacisku | 1950 bpm |
| Uchwyt narzędziowy | 12 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia bez odpowiedniego sprzętu ochronnego (np. okulary ochronne, nauszniki). Przechowuj urządzenie z dala od zasięgu dzieci. Urządzenie należy wyłącznie utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. |
Gwarancja 24 miesiące