Producenci
Młot udarowy SDS-MAX 1500W 13.4J 9.0kg Hikoki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Zielony Szary |
| Rodzaj zacisku | SDS Max |
| Regulowane pozycje dłuta | Tak |
| Liczba pozycji dłuta | 12 |
| Silnik | Silnik bezszczotkowy |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Dłutowanie | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Przeładowanie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc pobierana | 1500 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9 kg |
| Głębokość produktu | 535 mm |
| Wydajność | |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 4,5 cm |
| Energia uderzenia | 13,4 J |
| Średnica wiercenia w betonie za pomocą koronek wiertniczych (maks.) | 12,5 cm |
| Prędkość znamionowa (min) | 120 RPM |
| Prędkość znamionowa | 310 RPM |
| Współczynnik udaru (maks.) | 2950 ud./min |
| Częstotliwość udaru (min.) | 1200 ud./min |
| Zawartość opakowania | |
| Dodatkowa rękojeść | Tak |
| Pojemnik na tłuszcze w zestawie | Tak |
| Walizka | Tak |
| Głębokościomierz dołączony | Tak |
Gwarancja 24 miesiące