Producenci
Młot wiercąco-kujący SDS Aku 18V DCH274N-XJ DEWALT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wiercenie | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Typ uchwytu | SDS-Plus |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc rzeczywista | 400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Głębokość produktu | 301 mm |
| Wysokość produktu | 202 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Wydajność | |
| Wartość znamionowa udaru energii | 2,1 J |
| Poziom mocy dźwięku | 86 dB |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 2,6 cm |
| Poziom wibracji (wiercenie udarowe) | 6,6 m/s² |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Prędkość znamionowa | 1100 RPM |
| Współczynnik udaru (maks.) | 4600 ud./min |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 2,4 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 97 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj środków ochrony osobistej, takich jak okulary ochronne i rękawice. Przechowuj urządzenie w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używaj urządzenia w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy