Producenci
Młotek ciesielski Fiskars 1020214 Czarny, Metaliczny, Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Młotek ciesielski |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Czarny Metaliczny |
| Głowica | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 820 g |
| Szerokość produktu | 138 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość produktu | 342 mm |
Gwarancja 24 miesiące